Luka Koper, d. d.
Vojkovo nabrežje 38, 6501 Koper
Andrej Cah
Svetovalec uprave za multimodalnost
Bojan Tomišič
Vodja PC terminal tekočih in razsutih tovorov
Branko Vodopija
Svetovalec uprave
Roberto Levanič
Vodja področja investicij
Boštjan Pirc
Operativni vodja
Mitja Dujc
Vodja področja komerciale
Borut Čok
Vodja področja strateškega razvoja
Boštjan Brlek
Vodja področja operative
Aleš Markežič
Vodja področja financ in računovodstva
Gordan Ban
Predstavništvo Luke Koper za Avstrijo
Vesna Završnik
Vodja kadrovskega področja
Sebastjan Šik
Vodja področja odnosov z javnostmi
Erik Slama
PC Potniški terminal - vodja projekta
Mitja Korva
Vodja področja nabave
Boris Kankaraš
Vodja področja pristaniške varnosti
Miha Kalčič
Vodja PC Kontejnerski terminal
Rok Grdina
Vodja področja upravljanja in razvoja poslovnih procesov
Cvetka Tomc
Vodja področja notranje revizije
Boštjan Pavlič
Vodja področja varovanja zdravja in ekologije
Marko Gabrijelčič
Višji komercialist
Marko Vodopivec
Vodja izmene
Borut Šemrl
Predstavništvo Luke Koper na Madžarskem
Ivan Perić
Predstavništvo Luke Koper za Češko in Slovaško
Dariusz Mierkiewicz
Promotor za Poljsko
Gregor Belič
Vodja PC Terminal avtomobilov in RO-RO
Sara Morato
Samostojna komercialistka
Borut Čok
Področje komerciale
Tomaž Viler
Operativni vodja
David Primožič
Višji komercialist
Bojan Tomišič
Vodja PC Terminal za sipke tovore
Elvis Maljavac
Vodja izmene
Friderik Bobnarič
Vodja izmene
Dispečerski center
Dragan Zlatanović
Komercialist
Boštjan Škvarč
Tehnični vodja
Špela Bertok
Komercialistka
Roman Božič
Vodja PC Terminal za generalne tovore
Ivan Perić
Področje komerciale
Robert Šverko
Operativni vodja
Sandi Ražman
Operativni vodja
Sandi Drolc
Vodja izmene za ladijski del
Jasmin Omanović
Operativni vodja za kopenski del
Alverino Pavletič
Tehnični vodja
Karin Kleva
Komercialistka
Sherif H. Rashed
Promotor za Egipt
Marjan Beškovnik
Operativni vodja
Milka Kleva
Komercialistka
Ervin Dekleva
Tehnični vodja
Jure Jambrošič
Vodja izmene
Robert Cigoj
Vodja izmene
Aljoša Babič
Vodja izmene
Nataša Brajkovič
Komercialist
Suzana Zornada-Vrabec
Področje komerciale
Robert Jerman
Operativni vodja
Milena Jerman
Področje komerciale
Bojan Kovačič
Operativni vodja
Korado Špeh
Operativni vodja
Borut Čehovin
Vodja izmene
Dispečerski center TST
Vodja izmene TST
Skladiščnik
Tea Vatovec
Vodja področja kontrolinga
Franka Cepak
Okoljski manager
Rok Štemberger
Odnosi z vlagatelji
Slađana Ćopić
Komercialistka
Primož Benčič
Komercialist
Nensi Mužinič
Komercialistka
Aleš Kocijan
Komercialist - projektni tovori
Zorilnica
Vodja izmene TRT
Andreja Ličen-Čok
Delniška knjiga
Varovanje – nadzorni center
Luka Kraljić
Operativni vodja