Uprava družbe

Dimitrij Zadel
Predsednik uprave

Začetek mandata: 29.12.2017

Preberi več
Metod Podkrižnik
Član uprave

Začetek mandata: 29.12.2017

Preberi več
Irma Gubanec
Članica uprave

Začetek mandata: 29.12.2017

Preberi več
Vojko Rotar
Član uprave - delavski direktor

Začetek mandata: 16.2.2018

Preberi več

Nadzorni svet

Predstavniki kapitala

Franci Matoz
Predsednik nadzornega sveta

Pričetek mandata: 2.7.2021 (34. skupščina delničarjev)

Nevenka Črešnar Pergar
Namestnica predsednika nadzornega sveta

Pričetek mandata: 2.7.2021 (34. skupščina delničarjev)

Andrej Koprivec
Član nadzornega sveta

Pričetek mandata: 2.7.2021 (34. skupščina delničarjev)

Božidar Godnjavec
Član nadzornega sveta

Pričetek mandata: 2.7.2021 (34. skupščina delničarjev)

Dr. Rado Antolovič
Član nadzornega sveta

2.7.2021 (34. skupščina delničarjev)

Mag. Tamara Kozlovič
Članica nadzornega sveta

Pričetek mandata: 22.8.2019 (32. skupščina delničarjev)

Predstavniki delavcev

Mladen Jovičić
Član nadzornega sveta

Pričetek Mandata: 8.4.2021 (izvoljen s strani Sveta delavcev Luke Koper)

Mehrudin Vukovič
Član nadzornega sveta

Pričetek mandata: 19.1.2020 (izvoljen s strani Sveta delavcev Luke Koper)

Rok Parovel
Član nadzornega sveta

Pričetek mandata: 13.9.2020 (izvoljen s strani Sveta delavcev Luke Koper)